Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2021, 06:45   #127
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Prawnik złamał trzymany ołówek na pół. Był wściekły jak wszyscy mogli się tak podejść. Zazwyczaj to on sam robił takie numery, więc porażka przychodziła ciężko. To była jednak tylko bitwa, wojna wciąż trwała.

-Nie mam pojęcia co wydarzyło się poprzedniego dnia. O ile Terminator Jezus wydawał się winny - co widział prawie każdy - to mnie osobiście przekonała przemowa Jigsawa i nie zmieniałbym na niego głosów. Nie wiem czemu nie przeniesiono ich na robota zamiast na kukiełkę? Byłaby mniejsza szkoda, ale teraz to już trochę po ptakach. Harley też walnęła niezłą przemowę, ale po miastowych czystkach zgodzę się, że ona i Smith wydają się najbardziej winni. Czemu zginęła Rosiczka? Możliwe, że Mafia szuka Agenta. Przy optymistycznym założeniu, że jest tylko dwóch mafiozów to wydaje się; że Miasto może łatwo wygrać. Przy pesymistycznym; Mafii potrzebne jest tylko jedne zabójstwo, więc właściwie wszystko jest jeszcze możliwe. Przyznam jednak, że nie daje mi trochę spokoju możliwość werbunku, tutaj tak naprawdę każdy może być Mafią, ale póki co chyba lepiej skupić się będzie na tej dwójce. Do eliminacji potrzeba 4 głosy, do przesłuchania 3. Wątpię, że uda się posłać na przesłuchanie ich oboje, więc oddaję głos na Harley. Tym sposobem Mafia nawet jeśli też głosuje na panią doktor Quinzel, nie będzie mogła zmienić głosu w ostatniej chwili. Brak linczu w tej turze też działa na naszą niekorzyść. Może za szybko te głosy i trzeba było najpierw zebrać więcej informacji. Czasu jest przecież dużo. W każdym razie pośmieliśmy się trochę Harley, ale czas już na Ciebie.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline