Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2021, 08:18   #14
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Ja się przy Spartanach nie upieram, rzuciłem w eter bo to była pierwsza moja myśl, po prostu przemawia do mnie wątek dzieci, których dzieciństwo naznaczone było morderczymi treningami i przemocą i właściwie nie znają innego życia, są stworzone do jednego konkretnego celu. Ale to moje takie osobiste zajawki, jeśli to niepotrzebnie komplikuje system, śmiało możemy ominąć ten punkt i przejść dalej. Propozycje kolegów mi się podobają, zawołanie Legionistów jest świetne i już bym je zostawił.

Nie mam chwilowo czasu głębiej się wgryźć w temat, ale jak tylko będę miał możliwość, to postaram się wrzucić parę zajawek.
 
Arthur Fleck jest offline