Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2021, 08:41   #128
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
- Podejrzewałeś Haley a przeniosłeś głos na Jigsawa, czy chodziło ci o to żeby doprowadzić do linczu w ogóle, czy uważałeś że on też może być w Mafii? Sanji spojrzał na wampira spod krzaczastych brwi a następnie boleśnie przenióśł spojrzenie na Haley.
Mikołaj westchnął głośno.
- Tłumaczyłem to już, śmiertelniku. Od początku wiedziałem, że kukiełka nie należy do Mafii, ale musieliśmy kogoś zlinczować. Inaczej w tej rundzie też musiałbym słuchać tych waszych wypocin, że Jezus lub Jigsaw to Mafia i tracić cenny czas. A teraz liczę, że się otrząśniecie i skupicie na Mafii...

Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
-Nie mam pojęcia co wydarzyło się poprzedniego dnia. O ile Terminator Jezus wydawał się winny - co widział prawie każdy - to mnie osobiście przekonała przemowa Jigsawa i nie zmieniałbym na niego głosów. Nie wiem czemu nie przeniesiono ich na robota zamiast na kukiełkę? Byłaby mniejsza szkoda, ale teraz to już trochę po ptakach.
- To była prosta matematyka, mości papugo. Być może nawet za prosta. To Agent Smith jako pierwszy zagłosował na Jigsawa, dzięki czemu ten zaczął zbierać najwięcej głosów. Ja zagłosowałem zaraz za nim, by upewnić się że do linczu dojdzie w ogóle. By wygrać partię szachów, trzeba poświęcić część bierek. To jednak potwierdza, że Agent Smith również należy do Mafii. W poprzedniej fazie trzy razy zmieniał głos. Próbuje mieszać jak najwięcej i koniec końców odpala policjanta. Głosujcie w tej rundzie na Harley, a w następnej na Agenta. Jeśli zaś okaże się, że któreś z nich nie pracuje dla Mafii...
Wampir Mikołaj wskazał na Sanjiego.
- Wtedy odpalcie mangozjeba. Też trzy razy zmieniał głos w zeszłej rundzie i bardzo nie chciał głosować na Harley. Nadal do tego stopnia nie chce, że przekręca jej imię. Może liczy, że jego głos nie będzie się liczyć. Albo jest już takim cholernym simpem. Nawet na mój gust to przesada, a przecież przebierałem się za Justina Biebera, aby zaimponować lasce.
Młodzieniec rozłożył fotel, kładąc się wygodnie z rękami pod głową.
- W sumie Bieber też ma parę niezłych kawałków...
 
Bardiel jest offline