Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2021, 11:16   #17
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Witamy kolejną legionistkę... Jest was już 4 więc czekamy jeszcze chwilę na 5 osobę i mozemy zaczynać... Nad rolami jeszcze nie dyskutowaliśmy, warto tutaj poczekać aż będziemy w komplecie. Ale twoja prośba o kwatermistrza została odnotowana.

Postaram się sukcesywnie podsumowywać nasze przemyślenia, by dyskusja szła w jakąś stronę i byśmy nie wracali do tematów zamkniętych. Po pierwsze tych 300 to fajny patent, ale byłby dla nas trochę problematyczny i sam pomysłodawca się przy nich nie upiera więc to wykreślamy. Może jak sesja nam się spodoba wrócimy z innym legionem...


Motto legionu

Żołnierze umierają. Legion żyje.

Wydaje mi się, że nikt nie ma obiekcji, więc takie już zostanie.

Pomysły na legion
  • Tatuaże dla żołnierzy
  • Limitowane brosze
  • Mistyczne rytuały krwi dla rekrutów i przyjmowanie imion poległych

Rozwinę więc nieco te pomysły i zobaczymy czy w tą stronę pójdziemy

Legion to stara formacja, czcząca swoich pierwszych bohaterów. Jeśli rekrut zasłuży na to, by wstąpić do legionu jako pełnoprawny żołnierz, poddawany jest staremu rytuałowi. Wybiera jednego spośród umarłych legionistów i oddaje mu cześć, przyjmując jego imię. Imię to jest mu tatuowane na przedramieniu. Otrzymuje też broszę, na której rewersie wytłoczone jest to imię. Dlatego Brosze są tak ważne, ilość imion skurczyła się niepomiernie. Można rozbudować warstwę mistyczną jeśli chcecie...

Rekruci będą mieć swoje imiona i zmieniać je po przejściu w stan żołnierski. Jeśli ktoś chce może stworzyć już teraz ten rytuał lub stworzy go nasz kronikarz podczas pierwszego pasowania. Wydaje mi się, że warto tutaj dołożyć jeszcze jakąś przysięgę.

Wydaje mi się, że to idzie w ciekawą stronę. Szczególnie jeśli podczas wprowadzania nowej broszy do gry gracz dorzuci jeszcze historię o swoim patronie.


Namaszczony:
Rogata i Shreya dalej stanowią podstawę dyskusji choć wydaje mi się, że Shreya jest na prowadzeniu i jeśli nie pojawi się mocny głos przeciw raczej pod jej patronatem rozpoczniemy kampanie.

Splugawieni

Plugawiąca 1
Rozłupywacz 2
Spaczająca 3

Jak na razie 3 graczy oddało głosy. Temat jeszcze nie jest zamknięty i wszystko może się zdarzyć, bo jeszcze jedno miejsce jest wolne.

Jeśli więc ktoś się zastanawia, to zapraszam. Rekrutacja nabrała tępa, więc pewno skończy się przed czasem tym bardziej niema na co czekać!
 
Fenrir__ jest offline