Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 22:05   #767
Vimes
 
Reputacja: 1 Vimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znany
Po skończeniu rozdziału siedziałem chwile na ławce przyglądając sięprzechodzącym dokoła ludziom. Moją uwagę przykół pewien staruszek, który szedł powoli przyglądając się stojącym na cmentarzu grobom. Otaczała go dziwna zielonkawa aura poprzecianana czarnymi pasemkami... Dziwne jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką...Skoncentrowałem się na bijących z niej emocjach i aż mnie zamurowało... Była pełna czystego chgaosu, który swiadczył ewidentnie o tym że staruszek był czym na podobieństwo demona (lub też demonem), a na dodatek, o tym, że jest on jakimś zmiennokształtnym. Zaiste, dość nietypowa postać... I to już druga dzisiaj... Coś mówiło mi, że jest ona ściśle powiązana z Valgaavem. Mimo wszystko dwie tak nietypowe postacie nie znajdują się w takim samym miejscu zupełnie przypadkowo... Nie miałem już ani siły, ani ochoty by podejmować się śledzenia drugiej już dzisiaj osoby... Starjąc się to zrobić w jak najmniej inwazyjny sposó zanóżyłem się w toń jego umysłu, poszukując odpowiedzi na pytanie "Czego on tu szuka?".

[Jeśli jest to jakoś powiązane z Valgaavem] Ruszyłem w stronę grobów przy których to zniknął smok, rozglądając się w poszukiwaniu dogodnego miejsca do ukrycia się, tak żeby móc obserwować to miejsce. [Jeżeli znajduję takowe, rzecz jasna chowam się]
 
Vimes jest offline