Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2021, 18:30   #88
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Cytat:
I tracą szansę na niewyobrażalne skarby, nagrody, ordery, sławę, miłość dziewic oraz matron, radość powszechną i szczęście
Jakoś siedząc w ponurej piwnicy przymierając z głodu mrozu i malarii , jedyną dziewicę jaką napotkaliśmy to poparzona Ann - i pewnie już nie dziewica i tak w zasadzie to uciekać nigdzie nie chciałem ... a w sumie jakoś akapit z polowaniem na nieludzi chyba zrobił swoje przekonał mnie że żadne skarby dziewice i ordery na mnie tu nie czekają niemniej kto wie może jeszcze będzie TRZEBA odegrać role przywódców rewolucji którzy na czele kobiet starców i dzieci rozbili w pył żołnierskie szeregi. Może nawet w ramach zasłóg dla rewolucji przejdzie nawet niziołek - tak jak Ann swoistą przemianę ( przynajmniej oficjalną) i uchowa swe życie. Na razie z braku laku trzeba próbować zabezpieczać każdą możliwość...zwłaszcze że i tak zbytnio wyjścia już nie mamy - póki co.
 
Eliasz jest offline