Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2021, 21:00   #30
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
No byłem kapkę wyłączony, ale zakładam, że dziś odpiszę, albo jutro z rańca.

Swoją drogą, Bielon chyba po czystej złośliwości wypuścił tego Grubasa... Mieliśmy z niego coś wyciągnąć, nikt się litować nie zamierzał, a tu ani nic nie powiedział, ani nikt go nijak nie zatrzymał. MG przyjął dalece miłosierną wizję naszych postaci, jak nie on zupełnie.

Tak jeszcze słowem opisu - Lupo Orsini to postać z zaplecza mojej postaci. Niczego z Bielskim nie ustalałem, więc miło, że wprzągł go do sesji dodając życia karcie postaci, ale cobyście wiedzieli, bo postacie w grze by wiedziały - to jest adwokat, który imając się tak legalnych, jak i lewych ścieżek, wspomaga zainteresowane grube ryby i siebie w różnych sprawach.

Rust jest jego protegowanym, takim do działania na pograniczu jednego i drugiego świata. Stąd to wplecenie postaci w temat (nieplanowane, przesłałem Bielonowi postać, jaką miałem na dysku - nota bene Aro może kojarzyć, bo kiedyś była u niego w sesji, acz tam długo nie zagościłem ).

Rust zakłada zatem, że pewnie Grubas działał na własną rękę (albo dla kogoś innego niż Orsini), ale jak tam naprawdę jest wie tylko Bielon
 
Panicz jest offline