Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2021, 22:31   #34
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eliasz Zobacz post
Znając kontekst pewnie bym nie mielił jęzorem, ale nie znając Rip po prostu zadziałał zachowawczo . Wcześniej nie zadziałał i nam grubas uciekł - ale rzeczywiście nawet do głowy by mi nie przyszedł taki wariant.

Rip najwyraźniej nie wie że Orsini to adwokat ( który ma ekipę zbójców?? ) uznałem że to jakiś szef bandy - choć jeśli bym wiedział że nikogo takiego nie ma , tzn że nie jest szefem bandy zbirów to zapewne pominąłbym to podkopywanie pod nim dołków. Zupełnie co innego wysadzić z siodła jakiegoś waznego gangstera spiskującego przeciw nam a zupełnie co innego nakierowac pościg za nikomu nie znanym samym nazwiskiem. Którz skojarzy bande Orsiniego z "szanowanym" adwokatem? Pewnie nikt - zupełnie co innego byłoby gdyby to b ył szef bandy. Daj MG może znac co moge wiedzieć lub czego nie wiem na pewno Czy coś i ewentualnie przerobie posta o fragment w którym zwalam winę na Orsiniego - bo powyższy komentarz całkiem zmienia kontekst i sytuację
Nie-no, jest luz i jest git jak jest. W sumie to Bielon szyje po swojemu, więc nie wiemy, co jest czym, a kto kim tak naprawdę

Niemniej, po złości nam tego Grubego wypuścił
 
Panicz jest offline