Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2021, 05:02   #479
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Bakuten

Czyli Latający Chłopcy albo "Dziś daliście z siebie wszystko, a jutro dajcie z siebie jeszcze więcej" albo bla bla bla.
Po raz pierwszy usłyszałem o takim sporcie jak gimnastyka rytmiczna. Męska. Otóż, sześciu młodzianów wchodzi na matę i fika backflipy, sprawność, koordynacja i synchronizacja. Nie powiem, to jest wymagający sport, ale jakoś tak...
Głównym bohaterem jet niejaki Futaba Shotaro, który jest uwaga...w pierwszej klasie liceum! Zaskoczeni? Ja nie. Pretty boy, który w gimnazjalnej swej przeszłości ćwiczył baseball, soccera i jeszcze kilka dyscyplin,a teraz, pod wpływem drużyny swego liceum odkrywa w sobie miłość do gimnastyki. Było? Było.
Szybko okazuje się, że Shotaro - kun ma Talent, dzięki któremu w kilka miesięcy osiaga poziom swoich kolegów z drugiej i trzeciej klasy, którzy ćwiczą od lat. No i jest As, chłodny, utalentowany i Nie Nazywajcie Mnie Tak.
Celem naszych herosów jest dostać się na mistrzostwa krajowe, wiec najpierw prefekturalne, a potem regionalne. Dadzą radę? A czy Naruto odda się Sasuke? To każda yaoistka wie, tym bardziej, że chłopaki, w ramach współpracy zamieszkują we wspólnym dormitorium. Tak panny yaoistki, nie trzeba nawet kombinować jak spiknąć swój ulubiony pairing.
Sam Shotaro, nie wzbudził we mnie jakiejś wielkiej sympatii. Egzaltowany chłopiec uwielbiający swych senpai i Kochający Gimnastykę całym Sercem swym.
Kolejne odcinki to treningi, zawody oraz akcenty komediowe, głównie w wykonaniu Pana - "Nie nazywaj mnie tak". Choć nie powiem, odcinek w nocnej szkole nawet dobry. Ale te wyznania swojej miłości pannie Gimnastyce..."Chłopaki, tak się cieszę, że was poznałem!" i "Leć ku swym marzeniom!" Wszystko jasne?
Grafika i animacja bardzo dobre. Sceny występów nawet ciekawe. Muzyki nie zapamiętałem.
Ocena - 6,5/10. I tyle, obejrzałem i nie wrócę.

Cheers
 
__________________
Myśląc nigdy nie doszedłem do żadnych wniosków.
Ale to nie powód by nie myśleć.
Zdrajca, obciąć mu jajca! Tchórz, wsadzić mu nóż! Kiep, pałą przez łeb!
Hejt? Kijem przez grzbiet.
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem