Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2021, 10:31   #1
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Kręgi Podmroku

Miło powitać mi Was w naszej nowej przygodzie. Jej stopień komplikacji przypomina budowę cepa.

Macie postaci na 1 poziomie i Waszym celem jest przeżyć jak najdłużej.

Waszym przeciwnikiem jest NPC.

Na mapie białe kropki to wasza lokalizacja względem NPCa - Drowa. Sami zdecydujcie która kropka to kto z Was.

Kolumny to miejsca dające pełną osłonę na ataki z dystansu.

Przy polach z wodą macie połowę osłony na ataki z dystansu, ponieważ woda cały czas faluje i pieni się na wysokość ponad 1 metra.

Najpierw powitania, pogadanka, ewentualne pytania i deklaracje efektów jakie macie na sobie. Potem rzuty na inicjatywę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline