Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2021, 14:15   #475
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Elko Obsługa!

Ja mam problem taki, że Bielona zbanowaliście, a on mnie sesję prowadzi i ja chciałbym wiedzieć, co i jak (no i tak w ogóle, niedobrze tak banować).

Zobaczyłem, że zbanowany, zobaczyłem, że na krzykaczu pisał, że jakiś temat założył i że temat został skasowany, a on się może odwoływać do Kerma i już więcej ma nie pisać o tym, bo to 'działanie na szkodę forum' [to od lat jest najpiękniejszy punkt <3].

Przyznam, że w świetle tego, że Wam [nam ] się wysypała ostatnio połowa moderacji i Kerm został odsunięty od spraw moderatorskich na rzecz technicznych, a Alex Tyler, która Bielonowi wlepiła bana miała być 'nową jakością', także w odpowiedzi na działania Kerma, to wygląda to - póki co - bardzo marnie. Szczególnie, że ostatnio 'zdaniu odrębnemu' obsługi, które było w epicentrum tych perturbacji przyszyto właśnie łatkę 'działania na szkodę forum'

Ale jakby to powiedział gorący orędownik Obsługi, Bielon, każdy kij ma dwa końce... Napiszcie zatem, co i jak z tym drugim końcem, bo jestem ciekaw po ludzku.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem