Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2021, 08:11   #745
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Roxie powinnna mieć prawo reakcji, tak jak MG powinen móc użyć NPC do załagodzenia sporu między postaciami graczy, którzy mają stanowić drużynę. Nie rozumiem zupełnie tej interpretacji i modelowania sytuacji pod kaprys jednego z trójki graczy. Ale spoko.

Wczoraj mnie odrobinkę poniosło, bo nigdy nie spotkałam się z tak toksycznym zachowaniem. Przepraszam MG za to co napisałam. I odwołuje swój ostatnie PW i oraz deklaracje. Zedytuję post, jak mi sugerował w ostatniej wiadomości, by nie dopuścić do zbędnego konfliktu.

Powtarzam: Zedytowałam post. Zmieniam deklaracje. Rita ignoruje Moirę. Drugi gracz niech sobie robi, co chce, ale Rita chowa broń i po prostu ignoruje jego BG. To moje ostateczne słowa.
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 08-10-2021 o 08:29.
Alex Tyler jest offline