Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2021, 10:27   #575
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Przykro mi, że tak to odbierasz Marrrt. Ale jak uważasz, że minusy przeważają nad plusami tej sesji to trudno. Lepiej się rozstać teraz. Dziękuję za zgłoszenie się do tej sesji i zmajstrowanie ciekawej KP i sporą dawkę estalijskiego erpegowania w Lustrii. Cesar na pewno zostawił swój ślad w tej sesji. A póki co przyjmuję Twoją rezygnację. Powodzenia w innych sesjach






- A nie wiem A rzuć sobie 1k100

01-10 bretoński
11-20 reikspiel
21-30 kislevski
31-40 tileański
41-50 estalijski
51+ nie zna
Wyrzuciłem 92 na k100 więc nie zna. W takim razie Bertrand poprosi Majo albo jakąś inną Amazonkę o tłumaczenie i zapyta się o jej plany co do wyprawy przeciw Terradonom i czy ma jakieś oczekiwania. Bertrand uważa że powinnismy starać sie jak nadłużej pozostać niewykryci przez wroga, pytanie na ile to jest realne. I czy znają drogę tam i jak ona wygląda.

Jak dzisiaj mija termin to chyba na doca nie za bardzo jest czaś. To może coś mi napisz tu to wrzucę w odpis.

A co robi von Schwarz po negocjacjach?
 
Lord Melkor jest offline