Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2021, 11:07   #576
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wyrzuciłem 92 na k100 więc nie zna. W takim razie Bertrand poprosi Majo albo jakąś inną Amazonkę o tłumaczenie i zapyta się o jej plany co do wyprawy przeciw Terradonom i czy ma jakieś oczekiwania. Bertrand uważa że powinnismy starać sie jak nadłużej pozostać niewykryci przez wroga, pytanie na ile to jest realne. I czy znają drogę tam i jak ona wygląda.
- No to nie zna z takim rzutem

- A co do rozmowy z Majo to powie mniej więcej to co wcześniej. Czyli, że trzeba tam pójść, najlepiej nie dać się wykryć a na samą górę wspiąć się po ciemku bo nocą gady są ospałe. Więc zapowiada się (licząc od wioski Aldery) jakiś 1 dzień marszu a potem nocna wspinaczka i atak.




Cytat:
Jak dzisiaj mija termin to chyba na doca nie za bardzo jest czaś. To może coś mi napisz tu to wrzucę w odpis.
- Szpoko, dzisiaj albo jutro rano byłoby okey



Cytat:
A co robi von Schwarz po negocjacjach?
- A coś tam robi i gdzieś tam jest. Jak Bertrand coś do niej ma to może ją spotkać/znaleźć.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline