Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2021, 15:25   #15
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Bar w Avonmore, 8 sierpnia 2050

Dowódca patrolu wywarł na Hectorowi wyjątkowo dobre wrażenie. Nowa szlachta Appalachów nie bez powodu cieszyła się złą sławą, bezceremonialnie nadużywając na każdym kroku swoich przywilejów i okazując wyższość nad ludźmi pośledniejszego stanu. John Petersen sprawiał wrażenie federała, który nie wpisywał się w ten kanon.

Nowojorczyk uścisnął bez wahania podaną mu dłoń, kiwnął głową w przyjaznym geście powitania.

- To czysta przyjemność móc zrealizować zlecenie poważnego człowieka - oznajmił monter obracając płatniczą płytkę w palcach przed wsunięciem jej w kieszeń spodni - Jeśli mogę się hrabstwu przydać w jakikolwiek inny sposób, proszę się nie krępować, rycerzu Petersen. A jeśli nie, byłbym zobowiązany za garść rad zorientowanego w sprawach okolicy człowieka. Jestem w Avonmore od zaledwie kilku dni i jest to moja pierwsza wizyta tutaj, toteż błądzę nieco w mgle.

Wypowiedziawszy ostatnie słowo Garcia skrzywił się mimowolnie wracając wspomnieniami do upiornych przeżyć w Caligine, ale szybko przykrył ten grymas cieniem przyjaznego uśmiechu.


Hector będzie chciał wybadać, czy Petersen ma dla niego jakieś dodatkowe zlecenia, a jeśli nie on sam, to być może zna kogoś w okolicy.


 
Ketharian jest offline