Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 08:35   #45
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Midnight Zobacz post
trav jest gorzej.... Jak wam sie uda przezyc ten poczatek i co najwazniejsze komu sie uda, to sprobuje nieco ograniczyc swoje bestialskie popedy zebyscie mogli sie poskladac.
Poki co jednak postarajcie sie przezyc.


Ps. Jezeli tempo zadawanych wam obrazen jest zbyt duze to prosze o uwagi... Bedzie jeszcze gorzej...
E tam nie jest tak źle. Ciekaw jestem jednak czy ktoś w drużynie ma jakieś moce uzdrawiające lub zna się na opatrywaniu ran. No cóż w każdym razie mojemu Genoshianowi przydałaby się podobna pomoc w związku z jego obrażeniami bo sam z siebie raczej nie ma szans wyzdrowienia. Mid.. nie, wcale nie jestes dla nas --> , wcale a wcale :P

Edit. Jeśli chodzi o mój post to jakoś nie mogłem się powstrzymać przed zamieszczeniem jednej z wielu alternatywnych wizji piekła podsuniętej przez mój wypaczony umysł.
Pozdrawiam
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 02-09-2007 o 11:53.
traveller jest offline