Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2021, 23:27   #203
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Bertrand stwierdził że powinien nawiązać znajomość z blond Amazonką (ciekawe zresztą jak bardzo one były niejednolite pod względem takich cech jak choćby kolor włosów i skóry), skoro razem mieli współdowodzić wyprawą. Niestety komunikację utrudniała okoliczność, że Maanena nie znała z nim żadnego wspólnego języka. Musiał więc poprosić Majo o tłumaczenie, spytał się też czy jakiś tłumacz mógłby udać się nimi na wyprawę.

Dowódczyni ze strony Amazonek nie powiedziała wiele więcej niż już wiedzieli - do leża latających jaszczurów mieli około dnia drogi, sugerowała też uderzyć w nocy kiedy gady były ospałe. Zgodził się i zasugerował żeby wziąć jak najwięcej dobrych strzelców, dlatego miał zamiar poprosić de Riverę żeby przydzielił mu paru elfów od Amrisa lub Ekhteliona (jeśli te drugie już się odnalazły). Strzelcy pozwalali nieco zniwelować przewagę przeciwnika który mógł latać. Spytał się też, na ile grożne są teradony bez kierujących nimi jaszczuroludzi.

Sam miał zamiar wziąć ze sobą swój oddział kuszników...I znów była kwestia jego siostry, która coraz lepiej strzelała z łuku. Najchętniej jednak by ją zostawił z głównymi siłami pod opieką de Rivery, wystarczające było że tylko jeden de Truville się narażał w tak niebezpiecznej misji.

Kiedy wracając z negocjacji dojrzał spacerującą po wiosce von Schwarz, doszedł do niej i odezwał się cicho:

- Wiedz, że nikomu nie zdradzałem tego co mi Pani przekazałaś w konfidencji. Mamy jak pewnie wiesz już sojusz z Amazonkami i będziemy wspólnie odbijać piramidę. W takie sytuacji myślę że będzie okazja ją zbadać, chociaż nasze sojuszniczki są dość niechętne byśmy brali z piramidy coś więcej niż złoto... - urwał wypowiedź, ciekaw jak zareaguje tajemnicza szlachcianka.
 
Lord Melkor jest offline