Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2021, 22:33   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja tam nie wiem czy jest sens dogadywania takich szczegółów bo raz że nie wiemy kto się dostanie a dwa nie lepiej żeby każdy grał taką postacią jaka mu pasuje a nie zastanawiać się mini maksowo czy bardziej pasuje typ wojaka czy twarz ? Ja nie lubię tak myśleć bardzo szczegółowo o mechanice chce się dobrze bawić. Jak dla mnie nie ma nic złego w tym żeby się jakieś skile dublowały najwyżej zdobędziemy więcej informacji i będziemy unikać walki.

Ja zamiaruje skupić się na wyszukiwaniu informacji i to zarówno w sensie baz danych cyfrowych bądź analogowych jak i wyłuskiwanie informacji z ludzi, podstępem, przekonywaniem bądź obserwacją.

Nie chce się mini maksować ale taki mi koncept pasuje.

Zresztą skile nie do końca rozumiem mamy 20 punktów i mamy je rozdysponować na stopień wyłóczenia tz zawodowe, hobby itp ?
 
Brilchan jest offline