Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 10:29   #770
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
spóźniony post dla Nef!:D

X Nefertiri;- Miło mi, że mogłam pomóc..
- To mnie przerasta – zachichotała łuczniczka. – Zastanawiam się wręcz, czy robisz to świadomie, czy przypadkowo, czy też nie jesteś do końca taka, jaką być powinnaś.
Hm?
- Pierwszy raz od wieeeelu lat mam okazję zobaczyć i usłyszeć takiego człowieka – uśmiechnęła się z fascynacją. – Aż żal się robi na myśl, co teraz powinnam zrobić. Czym jest jednak powinność wobec ciekawości, sens wobec chaosu? Ostatecznie, wszyscy zatracamy poczucie sensu.
Eee...? ^^’
- Chciałam jeszcze zapytać.. jak Ty się nazywasz pani?
- Oh my, to niech pozostanie tajemnicą – mrugnęła do ciebie.
Oparła nogę na futrynie otwartego okna.
- Bywaj zatem, Neferiri – skinęła dłonią na pożegnanie. – I omijaj szerokim łukiem wszystko co oddycha na ulicach – poradziła rozkosznie. – Panuje zaraza.
Po czym jednym susem wyskoczyła z okna, lądując na dachu budynku obok. Podbiegła do krawędzi, skoczyła w dół i zniknęła ci z oczu.
X
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline