Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2021, 11:01   #28
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Aha, to przepraszam, czyli źle zrozumiałem ten fragment wydawało mi się że to było ostrzeżenie właśnie przed mini maxowianiem własnej postaci. Napisałem ci wyżej na czym, zamierzam się skupić. Z socjalnych chce wziąć deception (con) fast talk, social information gathering , przekonywanie i empatia. Jeżeli na którymś z tych ci bardzo zależy z chęcią ustąpię

Moja postać jest DJem który robi na boku własne bity gra w klubie hipsterskim elektro swing i ma niewielkie grono fanów w realu i social mediach. Wziąłem mu zalety lokalny celebryta ma też dobry słuch muzyczny. Raczej nasze postaci nie będą sobie wchodzić w drogę nawet jeżeli też zrobiłeś DJ to mogą się dogadać
 
Brilchan jest offline