Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2021, 15:06   #1592
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 113 - 1940.VI.10; pn; późne popołudnie; Tuluza

- No to mój post jest. :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 10.15. Czyli jest 5,5 dób na sklecenie posta


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- Oki, to w tej turze minęło parę chwil na szybką wymianę zdań podczas zawieruchy.

- To akcja znów przyśpieszyła. Trochę nie bardzo wiadomo czy to przez słowa Noemie czy bieg Franka. Ale przyspieszyła.

- Z racji na ogólne zamieszanie w budynku to peleton się mocno przerzedził. Na czele jest Frank, potem reszta. I tak są od siebie co 2-3 kroki każdy od kolejnego jak biegną korytarzami i potem wypadają na podwórze.

- Na podwórzu zaś okazuje się, że w wartowni ktoś przez ten czas otworzył bramę. I Citroen przez nią wyjeżdża. Sierżant Doiron rzuca się więc do stojących na podwórzu radiowozów.

- I co dalej to chciałbym wiedzieć w tej turze. Zanim się uruchomi radiowóz to chwilę potrwa. Zanim Citroen zdąży wyjechać z bramy i się rozpędzić to też chwilę potrwa.



---



- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jbc coś niejasne albo jakieś deklarki to piszcie śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline