Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2021, 10:39   #20
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ok. Przydzieliłem Wam karty dla Waszych postaci. Większość wypełniłem. (Feat z Tashy u mnicha trzeba wpisać ręcznie jeżeli go tam gdzieś chcecie)

Hexblade nie ma w niepłatnej wersji Roll20, więc Shewa musisz wypełnić ręcznie swoją kartę (czary itp). Przypominam też, że nadal mi nie napisałeś jak tam z ekwipunkiem

W kartach też możecie sobie wkleić jakiegoś Avatara, a wtedy możecie sobie przesunąć z karty na planszę i będzie token. Gdy się z tym uwiniemy to dodam też tracker inicjatywy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline