Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2021, 07:33   #24
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Rozumiem, że wykonujesz akcję ruchu. Miejsce startowe było pod bramą. W kolumnie z literą U, wierszach 6,7,8,9 (opis jest na górze i lewym boku mapy).

Pozycja jak najbardziej dobra (zakładając spacer)
W teorii jesteś 35 stóp od pozycji startowej. Musiałbyś się cofnąć o 1 kratkę (5 stóp). Nadal jesteś na tyle daleko od wody, że nie liczymy osłony za magicznie wzburzone fale.

Co do pływania to trzy zasady:

1. Szybkość pływania to połowa szybkości chodzenia
2. W wodzie będziecie musieli rzucić na atletykę (nie podam Wam trudności) a co do konsekwencji... cóż... normalnie woda nie faluje metr nad ziemią w bajorze szerokim na 4 metry... możecie poświęcić akcję i rzucimy na Arcane jeśli chcecie wiedzieć więcej o wodzie.
3. Średnie i ciężkie zbroje spowodują w tym teście disadventage.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-10-2021 o 07:37.
Mi Raaz jest offline