Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2021, 21:18   #879
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 50 - 2519.X.13; popołudnie

Oki, to mój post jest :> Przepraszam za opóźnienie, nie wyrobiłem się w weekend. No ale już post jest Co do terminu to do północy w pt 10.22. To 10 dób na sklejenie posta. Ale może jakby Wam udało się napisać prędzej to i mnie też Ale nie obiecuję i bez preszyn

Stan zdrowia


Karl 11/15; s.ranny (-10);
Anthon 6/12; s.ciężki (-20);

Manfred 3/12; s.krytyczny (-30);
Igor 2/12; s.krytyczny (-30);
Jana 15/15; s.zdrowy (0);
Alex 1/15; s.krytyczny (-30);
Allif 13/14; s.draśnięta (0)


PZ



Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD



- Karl 10 PD za wrzucenie szybkiego posta

- Karl 10 PD za ładny, fajterski post

- Anthon 10 PD za wrzucenie szybkiego posta

- Anthon 10 PD za ładny, fajterski post




razem:

Karl 125 + 20 = 145 PD

Anthon 390 + 20 = 410 PD


---




@Wszyscy


- W tej turze minęło z parę min. Udało się scalić obie grupki w jedną więc znów wszyscy działają wspólnie.



Stan zdrowia:


piwnica:


pd wejście:

Anthon 6/12 s.ciężki (-20) (OP 4+; br.ręczna)
Deacher 13/16 s.draśnięty (0) (OP 7+; pistolet x2; br.ręczna; lewak)


piwnica:


Alex 1/15 s.krytyczny (-30) (OP 8+; włócznia; br.ręczna; tarcza średnia -20)
Żołnierz 09 5/13 s.ciężki (-20) (OP 8+; włócznia; br.ręczna; tarcza -20)
Żołnierz 10 6/13 s.ciężki (-20) (OP 8+; włócznia; br.ręczna; tarcza -20)
Jensen 5/15 s.ciężki (-20) (OP 9+; arkebuz, pistolet, br.ręczna)
Allif 13/14 s.draśnięty (0)(OP -; dł.łuk, br.krótka: sztylet)


korytarz/pn wejście:


Oswald 12/17 s.ranny (0) (OP 7+; br.ciężka; br.ręczna; śr.tarcza (-20) )
Karl 11/15 s.ranny (-10) (OP 8+; pistolet x2; br.ręczna)



- Z mechy minęły 4 tury walki (T 07 - 10).

- Karlowi, Oswaldowi i reszcie udało się dobić końcówkę pierwszej fali szkieletów i tym samym oczyścić z nich piwnicę. Praktycznie jednak z miejsca nadeszła od północy druga fala (ci co zapewne deptali uciekinierom po piętach). Więc Allif i Jensen wbiegli do piwnicy a przy wejściu stanęli Karl i Oswald a walka zaczęła się na nowo. Z mechy nie było żadnej przerwy.

- Dlatego zrobiły się dwa ugrupowania walczących. Przy jednym wejściu Anthon i Deacher, przy drugim Karl i Oswald. Do tego Allif i Jensen jako strzelcy.

- Co do manewru o jakim mówi Deacher to każdy kto go robi testuje WW tak jak przy zwykłej walce. Tylko zamiast zadać cios przy sukcesie odskakuje poza zasięg przeciwnika i ma okazję na odwrót. Jeśli test się nie uda to też manewr się udaje ale przy okazji BG/BN otrzumuje cios jak przy każdej przegranej walce. Włócznicy i strzelcy co w tej chwili nie są związani walką nie muszą wykonywać żadnych testów mogą się po prostu wykonać.

- Można też zostawić jak jest. Ale wówczas do piwnicy stopniowo wleją się szkielety. Zapewne to zwiąże walką wszystkich żywych a nadmiar będzie owocował walkami 2:1 itd (-10 WW dla tego samotnika w takim zwarciu).

- Przy walce w bocznym pomieszczeniu jest miejsce dla dwóch szermierzy. Ewentualnie dwóch włóczników lub strzelców może walczyć/strzelać z tylnego rzędu. Ale atakować może też dwóch szkieletów choć znów mogą próbować swoją masa wepchać obrońców do środka.

- Jak ktoś chce to może dokleić do swojego posta rzut 2k100 jeśli decyduje się na wyjscie z walki.


---




- I to chyba tyle ode mnie Jak jakies pytania czy niejasności to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline