Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2021, 22:52   #129
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Hen, zrobiłem wpis dla kolejnej osoby pracującej w archiwum. Wszystko sobie losuję, aby nie było, że ułatwiam nam pracę. Wylosowane wyniki jedynie przerabiam fabularnie tak, aby miały jakiś spójny sens.
Jak Ci się widzi ten wpis? Nie zamykam też informacji, jakie możemy otrzymać o poszczególnych osobach, więc zawsze można coś dopisać.
Nie robię też od razu większej ilości postaci bo
a) czekam na info zwrotne,
b) czas,
c) możliwość stworzenia osób przez pozostałych graczy.

Nie wiem też, czy dość wiarygodnie wpisałem się w postać Gustava.

I mam nadzieję, że nie przeszkadza Ci, że dodałem Robin dziecko , ale pasowało mi jako kontynuacja naszej sesji i wyjaśniało też, dlaczego nie wiadomo, co się z nią działo przez czas pomiędzy.
Jest OK. Choć mam nadzieję, że w Twoich postach będzie więcej Rudolfa niż Gustawa i innych.
Dziecko Robin wpisuje się w jej historię, jeśli dobrze pamiętam to się zakochała w NPCu i jak najbardziej mogło się to tak skończyć jak napisałeś. Za mądra nie była. Na przykład sesja skończyła się zanim się połapała, że jej ukrywane spiczaste uszy to nie jest mutacja tylko genetyka. Jej facet zdaje się prowadził ochronę karawan kupieckich, jak najbardziej nadal mogą być razem i może mieć Rudolf w razie potrzeby kilku godnych zaufania najemników dzięki temu (może nie od ręki, ale zawsze).

Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
My goddess. Hen, czy ja mogę ten obrazek zaporzyczyć do postaci?
Możesz. Tak mi pasował jakoś do Roz w jej aspekcie guwernantki.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline