Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2021, 23:09   #2
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Też się chciałam przywitać z obecnymi tutaj i cieszę się, że jest taka wprowadzająca sesja w forum

Zaczęłam oglądać filmy z serii, bo jak już pisałam Mistrzowi Gry w prywatnej wiadomości, oglądałam Obcego dość dawno temu, jak jeszcze nic z niego nie rozumiałam. Mam nadzieję, że pozwoli mi to lepiej poczuć klimat. Zwłaszcza, że to na mnie spadło bycie kapitanem jednostki...

Co do pytań, to rozumiem, że podane zasady pisania dotyczą tej sesji? Bo po tych, co tu czytywałam, to zauważyłam, że jest różnie. A czasem w ogóle nie ma zasad pisania postów i każdy pisze, jak chce (więc tutaj w sesji jak dla mnie plus, że będzie ładniej i przejrzyściej to wyglądać )

Pytanie też, jak krótka ma być to przygoda? Podczas oglądania filmu przychodzi mi trochę pomysłów do głowy dotyczących historii postaci. Ale z drugiej strony głupio wymyślać tam coś szczególnego, jeśli nie będzie szans tego wykorzystać w sesji. Pytanie, na ile ma to znaczenie? Czy ma sens przymierzenie się do czegoś ciut ambitniejszego, niż parę zdań o tym, kim jest postać?
 
Jenny jest offline