Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2021, 10:31   #5
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Za wiele od siebie nie dodam, bo to, co myślę, z grubsza ujął już Campo. Do płatnych sesji nikt nie zmusza. A to, że są płatne, na pewno nie sprawia, że tracą jakąś "magię" albo coś. Nazwałabym to zwykłą usługą, nieróżniącą się zbytnio od pozostałych usług rozrywkowych. I na te drugie nigdy nikt nie narzekał, że są płatne albo tracą z tego tytułu na jakości.

MG w domyśle oczekując zapłaty, sugeruje jakąś jakość, z kolei gracz, inwestując pieniądz, przynajmniej w pewnym stopniu będzie się starał. Samo przygotowanie do sesji to dużo czasu i wysiłku. Można by to nazwać pracą, zwłaszcza jak ktoś nie ma luksusu, by frywolnie dysponować sporymi zasobami czasowymi.

Z mojej perspektywy sesje płatne mają predyspozycje do eliminowania dużej ilości patologii wynikających z grania z nieznajomymi. A na pewno ich plusy przyćmiewają minusy. Sama bym nie raczej poprowadziła za pieniądze, bo jak prowadzę to głównie dla siebie, bliskich znajomych i dla idei. Ale z chęcią zagrałabym w takiej sesji, jakby odpowiadała mi stawka i miałabym czas.
 
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem