Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2021, 15:51   #159
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Wybaczcie wolniejsze tempo, obecnie i moja żona i moja teściowa mają po złamanej nodze, więc sporo mojego czasu schodzi na usługi pielęgniarskie

@Gladin - ja mam swoją dla każdego, ale niektórzy prowadzą też swoje na gdocu, gdzie wpisują sobie swoje notatki i śmieci, Dhratlach ma swoją bardzo rozbudowaną. Ale to wasz wybór.

@Icarius, jasne, nie ma minimalnej długości. Adekwatnie do sytuacji jest optymalnie

@Dhratlach Reitwen, to to zamknięte miasto z epidemią, gdzie miał odebrać towar. Arnold mieszka w Remer i tam też odebrał kwit w porcie. Teoretycznie można by to próbować załatwić i w Remer, choć tam jest tylko "oddział", a centrala jest w Bechafen. No ale do "prawdziwego" Urzędu Kanclerskiego nie jest łatwo się dobić bez terminu, no i jest duża konkurencja wszelkich petentów, szczególnie w powojennym chaosie.

Pierścienie koło 7-8zk za komplet, listę reszty załatwię na dniach
 
Tadeus jest offline