Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2021, 15:01   #19
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
8 sierpnia 2050, "New Guy's Tawern", Avonmore, FA

Mimika rycerza na wieść o drodze jaką miał do pokonania JD nie była najprzyjemniejsza. Medyk wiedział, że miał do pokonania całkiem spory kawał drogi - tym bardziej jeżeli miał wybrać dłuższą, ale bezpieczniejszą i pewniejszą trasę. Davis nie wiedział do końca co oznaczało określenie "strefa zakazana" jak określana była granica z Księstwem Nowy Greensburg. Pittsburgh musiał nieźle oberwać skoro nie ostał się żaden z mostów. Bezpieczniejsza droga jaką opisał Petersen nie była tak prosta jak mogło się wydawać. JD musiał cofnąć się z Avonmore do Ford City, następnie w kierunku Monaca, a na koniec na południowy zachód do Wheling. Mógł też wybrać drogę od południa czyli najpierw ruszyć do Johnstown, następnie przed Morgantown odbić do Wheeling. Nie tylko nazwy mijanych miejscowości brzmiały dla niego obco. W całej trasie było sporo niewiadomych, ktore można było zredukować o ile spędzi się więcej czasu z ekipą zbrojnych Petersena.

- Dziękuję za informacje. - powiedział John uprzejmie. - Mam zastąpić tamtejszego medyka, który zostanie oddelegowany do bardziej ważkich zadań. Przyjemnie by było jak bym wyrobił się w kilka tygodni. Pewnie doktor Tyrel wziął pod rozwagę obecne problemy z relokacją zasobów i moje upodobanie do pomocy każdemu potrzebującemu, których w dzisiejszych czasach nie brakuje. - dodał Davis spokojnie. - Może Pan na mnie liczyć. Czy jest w okolicy miejsce zdatne do zaopatrzenia się w medykamenty? - zapytał nieśmiało JD. Póki co medyk nie potrzebował poważniejszego zaplecza, ale odpowiednia wiedza mogła się przydać w przyszłości.
 
Lechu jest offline