Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2021, 10:18   #5
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Zagrałbym Co prawda dawno temu grałem tylko w Warzone, ale to ten sam świat :P
Zerknij na plik karty postaci jaki wkleiłem do rekrutacji.
Popatrz jaka umiejętność bazuje na jakiej cesze (STR, PHY, COR...) oraz jakie inne współczynniki się z nich wyliczają (MV, OB, ACT...)
Podaj mi cechy swojej postaci w kolejności od najbardziej znaczącej do takiej na jakiej Ci najmniej zależy (zasada jest taka, że umiejętność nie może swoją wartością przekroczyć cechy na jakiej bazuje).

Do tego wybierz wiek postaci (proponuję około 30 żeby nie wskoczyły efekty starzenia, a było trochę skreśleń do umiejętności).

To wylosuję Ci cechy i wydarzenia Twojej postaci. Wtedy łatwiej sobie zrobić historię postaci czy samo wyobrażenie o niej.

@Fenrir...
Ja wiem, że bardzo lubisz tworzyć postaci, ale nie wymagam aż tyle (to dla innych zainteresowanych).

@Mag...
Ty jak chcesz grać to zrób to samo o co poprosiłem Mike'a.

@Reszta.
Nie bać się. Gramy for fun

Liczba graczy jaką fajnie byłoby mieć na sesji to 5-6, bo tak wygląda struktura oddziału.
Jeśli graczy będzie mniej to będą NPC, jak więcej to damy radę
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.

Ostatnio edytowane przez Raga : 15-10-2021 o 10:23.
Raga jest offline