Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2021, 21:51   #5
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, zainteresowanie sesją znacznie przerosło moje oczekiwania, ponieważ po obwieszczeniu zamieszczonym na fejsie liczba kandydatów wzrosła do siedmiu. Szczerze ujęty tym sukcesem, postanowiłem rozszerzyć pulę miejsc w sesji do maksymalnie ośmiu, ale jednocześnie trzeba będzie zacząć konkretnie rozdysponować role.

Sprawy mają się następująco:

- Jenny (kapitan frachtowca, profesja Officer),
- Gondelor (główna inżynier, Roughneck),
- Hosteq (pilot, Pilot),
- Tauron (profesja do sprecyzowania).

I teraz dostępne wciąż jeszcze role. Dodatkowy inżynier i pokładowy medyk jako członkowie standardowej załogi ORAZ pasażerowie: urzędnik korporacji (Company Agent), specjalista d/s bezpieczeństwa korporacji (Colony Marshall) oraz naukowiec korporacji (Scientist). Opcją do obgadania może być dzieciak (Kid) jako pasażer na gapę złapany przed skokiem w nadprzestrzeń.

Jenny, Gondelor, Hosteq, Tauron - w razie wątpliwości również możecie zmienić profesje, ponieważ wcześniej nie zapoznałem Was z całą pulą możliwości.

Korporację wybiorę w trakcie dopracowywania szczegółów sesji.

Czekam z niecierpliwością na zgłoszenia trzech kolejnych kandydatów.
 
Ketharian jest offline