Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2021, 14:15   #584
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Okay, to zmienić na karcie Betranda czy ty zmienisz?

- Ja zmieniam w swojej zbiorczej excel. Jak chcesz zmienić w swojej indywidualnej KP to nie ma sprawy



Cytat:
Kart popleczników nie prowadzę, ale myślałem że Isabella ma wyższą ogładę niż 30

- Wszyscy poplecznicy mają bazowo gołe, rasowe staty. Więc jak u człowieka to po 30. A resztę rozwija się w grze.



@Efcia


- A jakie plany na nadchodzące dni ma Iolanda? Bo widzę, że chłopaki to wybierają się na te questy. To tam pewnie bym mógł przewinąć o dzień czy dwa. A Iolanda? Co by zamierzała porabiać? Jbc to spoko może dołączyć do którejś z tych wypraw, zwiedzać jaskinie no albo znaleźć sobie własne zajęcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline