Wątek: Roast Bielona
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2021, 19:23   #25
Luc du Lac
 
Luc du Lac's Avatar
 
Reputacja: 1 Luc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputację
Siakieś te roasty suabe.
Tera ja!
Bielon był pierwszym z którym gadałem gdy wbiłem na LI jakoś 9mc temu. Od razu spodobał mu się mój projekt i zgłosił wstępny akces. Potem jakoś interakcji nie było, poza shoutem, czy jakąś niemrawą rozmową w którym z rachitycznych niegrowych wątków.
Oczywiście w tym czasie dowiedziałem się że Bielon ma opinię notorycznego porzucacza gier, Dakoci mówią o nim Batka Wyjobtanka – czyli Ten Który Odchodzi, a w języku Elfów z Tir-na-Ogh nazywają go Seth Halamshiral, czego nie będę tłumaczył bo nie chce bana.
Co mnie w ogóle nie zraziło – wiadomo jak jest.
Gdy już rozpocząłem wrześniową rekrutę, oczywiście zaprosiłem Bielona, a on potwierdził.
Właściwie to nikt nie wierzył że on faktycznie podejmie grę.
Mówili, zobaczysz – rzuci grę po 3 sesjach, albo coś w tym stylu.
Nvm.
Bielon dostał państwo z którym miał minimalną ilość roboty, klika wskazówek i tyle.
Po dwóch tygodniach milczenia z jego strony – sam postanowiłem zagadać, czy czegoś mu nie trzeba, a w odpowiedzi – ZROBIŁ TO !!!
Napisał że chyba nie chce mu się/nie da rady.
Jego sława okazała się nieprzesadzona
Ocena techniczna, to takie 6/10, ma wrażenie że za szybko wyszedł z progu. Mógł poczekać z miesiąc, dwa.
Natomiast wrażenie artystyczne – 10/10
Mistrzostwo świata.
Nikt tak nie robi tego jak Bielon ! to jak kopniak z półobrotu !
Jestem prawdziwie dumny że spotkał mnie ten zaszczyt.
 
Luc du Lac jest offline