Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2021, 19:38   #898
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Na balu.
Gdy Aiko wbijała igłę, kilku gości zakrzyknęło.
Ambasador cierpiał, ale wyżyje, choć chciał .
- Chyba ktoś powinien za nimi iść. – rzekł pan Shu, Feng ruszyła tam a potem nagle rozległa się niewielka eksplozja, a podłoga się zapadła.
- Niech wszyscy się ewakuują! Budynek może się zawalić. – Zakrzyknęła.
Ludzie zaczęli uciekać, choć uniknięto paniki. Na zewnątrz Daichi zobaczył, że dzieciaki wciąż stoją pod radiowozem.
- Tato, co się stało? – Kohaku podbiegła do ojca.
Wkrótce przyjechała straż pożarna i pogotowie. Fen wyszła osmolona i zszokowana.

Migmar.

Dwaj Mężczyźni zarechotali, gdy migmar zaczął grać, ale wysoki ich uciszył i zamontował coś w ścianie. Porem ruszyli biegiem i skoczyli do właz prowadzącego do kanałów. Usłyszeli eksplozję
-[i] Heh, nie wiedziałem, że szef zatrudnił Psa [i] – zakrzyknął Wasaty.
- Taki pies jak on to wilk w owczej skórze, a nie pies. – dodał bliznowaty klepiąc Migmara po plecach.
Gdy biegli, Migmar jęczał, ale nie stawiał oporu
- A jak do ciebie mówić? Trupi? Oko? – zapytał wąsaty.
- Taki cwel jak ty? Wcale. – warknął trupiooki.
W końcu doszli do wylotu tunelu. Czekała tam na nich motorówka. Trupioki coś przy niej majstrował.
- Eh, za kasę co dostanę, to udam się do domu i poszukam córki mojej konkubiny. Urosły już pewnie jej cycki. – zarechotał wąsaty
- To weź mnie. Baby nie miałem od czasu jak zamłotkowałem tego staruszka
W tej chwili Migmar zobaczył nad ich głowami znak krwawiącego oka, zaraz ktoś ich będzie chciał zamordować. Na czole Kelnera nie było znaku.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest teraz online