Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2021, 21:03   #145
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Talking

Post w budowie- również z bonusem w postaci, losu Tiamath... może trochę zająć, ale mam wenę więc- PISZĘ!

EDIT!!!:

No, pisałem i edytowałem post równe 3h

Już jakiś czas temu miałem zakończenie losu, nie granej Tiamath i teraz zostało, tylko go opisać i przypieczętować

Użyłem zagrania reżyserskiego i zdradziłem WIELKĄ TAJEMNICĘ SESJI Zresztą Wasza drużyna i tak nie ma możliwości jej poznać, a kto wie czy podły Rodia, mówił Tiamath prawdę... kto wie?

W każdym razie do "żyjącej części drużyny" stoi kilka opcji.

- Możecie przesłuchać ogłuszonego gangusa i może coś z niego się dowiecie.

-Warto również, przeanalizować wszystkie zdobyte z Szarej Ćmy, przez Lyn informację. Zgodnie z ostatnią wiadomością od Tiamath, ma powiązania z gangiem Smoggersów i ten tajemniczy wysoki jegomość z pokoju (o ile o nim mówiłem, bo może tylko w mojej głowe :O ) jest szefem tej grupy przestępczej i on pomógł Grace przehandlować ukradziony beskar.

-Wasze postacie- co chciałbym zaznaczyć- nic nie wiedzą na temat Khalido oraz jego losu. Tak więc nadal mocno, liczycie na nagrodę za znalezienie zagubionej (jeśli na Kici ktoś jednak postanowi złożyć mu raport przez kwantowy komunikator, wtedy prawdopodobnie usłyszycie... niepokojący szum i ciszę :O ).

-W kwestii dziecka Vintorri- do ostatniego aktu nie dowiecie się, że istnieje, więc wolał bym żebyście nie wspominali w świat otworzeniu o nim

Żeby nie było, że zdradziłem tak dużo- zanim dotrzecie do lokalizacji Grace, czeka Was jeszcze duża, ciężka przysługa dla Smoggersów. Plus, zdradzę, spotkacie Alexa Horusa, bez dwóch zdań... nie wiem jeszcze jak to się stanie i jaki los go spotkał, ale zyskacie WRESZCIE mnóstwo solidnych tropów <3 <3 !!!
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 16-10-2021 o 23:34.
Pinn jest offline