Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2021, 22:48   #6
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
U mnie słabo z wymyślaniem nazw, więc ze swojej strony nic nie zaproponuję Zawsze wybrana przeze mnie nazwa później mi się nie podoba i ją zmieniam kilka razy. Póki co, z zaproponowanych przez Taurona najbardziej mi się podoba "Almayer". Ale to na zwykłą moją czutkę, poczekajmy na propozycje innych graczy i wybierzmy wspólnie.

Bardzo mi się podoba ta opcja z subskrybowaniem wątków. Właściwie od początku zastanawiałam się, czy jest jakaś taka opcja Bardzo się cieszę, że ją przybliżyłeś, Ketharian.

Pod względem fabularnym, mam pytanie, które w znacznej mierze tyczy się mnie, jako odgrywającej kapitan, ale pewnie i innych graczy - czy to, że pracujemy dla kompanii Keland Mining świadczy, że mamy wobec nich jakieś zobowiązania i powinniśmy się czuć w jakiś sposób lojalni wobec tej firmy? Czy nasze role są dowolne względem firmy?

Oraz drugie od razu nasuwające się pytanie - czy wszyscy się jakoś będziemy znać, czy będziemy zbieraniną pierwszy raz widzącą się na oczy?
 
Jenny jest offline