Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2021, 22:56   #28
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
E -pytanie do Mistrza Gry, bo w tej rundzie raczej nie będę docował. Jak zareaguje Nimo na gniew Garrusa i czy on wie czy są jakieś procedury odwoływania się od takiej decyzji o odebraniu licencji?
Zależy pod jaką postacią się ten gniew objawi, ale w tej branży należy się liczyć z tym, że nikt się nie patyczkuje, a Nimo jest szefem tego oddziału gildii od bardzo dawna, czego Garrus jest świadomy. No i na pewno na demolowanie swojego przybytku nie pozwoli.

Co do odwoływania się, to zwykle w takich przypadkach zwykło się wchodzić w tyłek komuś, kto ma prawo do wydawania licencji, czyli... szefowi oddziału. Jakieś ekstra trudne zadanko do wykonania, czy coś.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline