Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2021, 02:11   #617
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 72 - 2519.02.17; wlt (1/8); przedpołudnie

- No to mój post jest :> A póki co to termin do północy w pt 10.22. Czyli 6 dób na zmajstrowanie posta :>

Stan Zdrowia:


- Egon; 17/17; s.zdrowy (0); (215+90=305 PD) (sojusznicy po 136 PD)
- Pirora; 12/12; s.zdrowy (0); (375+25=400 PD) (sojusznicy po 80 PD)
- Jonas; 12/12; s.zdrowy (0); (20+20=40 PD) (sojusznicy po 13 PD)



Zasoby:


- Egon: 338 PZ
- Pirora: 611 PZ
- Jonas 600 PZ


PD


- Egon 15 PD za scenki karczemno - kanałowe

- Egon 15 PD za sprawne docowanie podczas walki i samą walkę

- Egon 10 PD za koleżeńską postawę w trakcie i po walce

- Egon 50 PD za zrobienie questa - zlikwidowanie Rozpruwacza

- Pirora 10 PD za przyświąntynne rozmówki

- Pirora 15 PD za scenkę w pensjonacie pani Holtz

- Johan 10 PD za przyświąntynne rozmówki

- Johan 5 PD za przemyślenia postaci o zbornych kolegach i koleżankach

- Johan 5 PD za ciekawe astrologiczne klimaty



@Wszyscy



- Oki to w tej turze rozpisałem końcówkę poprzedniego dnia, wieczór (oprócz spotkania Pirora - Johan) i początek kolejnego dnia (Wellentag 1/8). Poranek okazał się dość śnieżny i mroźny.

- Jakby się w tej turze udało załatwić resztę dnia to bym się ucieszył więc możecie zaczynać także późniejsze scenki niż te w poście. (No może u Egona to tak niekoniecznie ). No ale jak nie to się nie zabijajmy



@Egon



- Skracając to końcówkę dnia i wieczór w Festag Egon i spółka mieli mocno napięty. Cały czas łażenie, dźwiganie kogoś, wspinanie się i spotkania z kimś. Więc jak Egon wrócił do siebie do domu to w sumie niewiele przed północą. Czyli w sumie od rana to cały dzień mu zeszło.

- Z tym dźwiganiem żywych i martwych po walce to no sporo to wysiłku kosztowało. Ale jak nie było akszyn ani preszyn to trójka co była na chodzie dała radę.

- Kornas i Norma zostali przeniesieni do Sebastiana. Są w krytycznym stanie więc przez parę najbliższych dni raczej za bardzo nie ma co na nich liczyć na jakąś realną poprawę. A ciało Bolo Vasilij miał nim się zająć po tym jak wydostali je na powierzchnię.

- W połowie wieczoru Egon i Silny dotarki do Czarnych. Tam widząc łeb poczwary Peter zaprosił ich na kolację i chciał wysłuchać relacji jak to było. Chciałbym chociaż pobieżnie w tej turze zobaczyć w poście/doc co mu chłopaki powiedzieli.

- Poza tym Peter wypłacił swoją nagrodę jaką ogłosił za ubicie poczwary. Na oko Egona jest to jakieś 200-300 PZ. Gdzieś drugie tyle obiecali kupcy i karczmarze no ale o tej porze (22-23) to już raczej nie pora na ich odwiedziny. (Generalnie to nie pamiętam już czy było mówione w sesji ile Czarny ogłosił tej nagrody ale wypłacił tyle ile było obiecane. Jak kiepsko pamiętam to niech mi ktoś przeklei ile to miało być bo po prostu nie pamiętam.).

- Kolejnego dnia Egon poszedł na stróżowanie. Okazało się, że tym razem go przenieśli gdzieś do wewnątrz. Dokładniej do wschodniego skrzydła czyli tam gdzie jest większość skazańców. Ale robota podobna jak przy blankach i bramach tyle, że wewnątrz. Cały czas jest jednak z kimś więc trudno się urwać, zwłaszcza na dłuższy czas.

- Łasicy udaje się jednak w biały dzień zaprosić Egona na romans. Więc ma pretekst aby ją odwiedzić. No i na koniec posta idą we dwójkę do północnego skrzydła.



@Pirora



- Tą wieczorną scenkę Pirora - Johan mam nadzieję rozegracie w tej turze jako retrospekcję. Dzieje się ona pod koniec Festag w "Pod pełnymi żaglami" jak już Pirora tam wróci po rozstaniu z dziewczynami. Nie chciałbym jednak tego przedłużać na kolejne tury

- Co do zabaw u pani Holtz to myślę, że cała czwórka bawiła się świetnie. I pod względem preferencji Oksana stanowi brakującą połówkę dla kogoś takiego jak Łasica albo Burgund. Jak się zabawy skończyły i towarzystwo się rozstało to już była druga połowa dnia. Oksana wróciła do siebie a łotrzyce do "Mewy".

- Co do porannego liściku do panny van Hansen to udało się go posłać. No ale co z odpowiedzią no to Pirora już musiała jechać do ratusza. Podobnie z wysłaniem Burgund po sprawdzenie listów od szantażowanych kupców.

- Co do ratusza to okazało się, że coś może być na rzeczy z tym, że szukają portrecistów. Chodzi o takie czarno - białe szkice jak z listów gończych. No i często trzeba je robić bez modela jedynie z zeznań świadków. Generalnie rozmowa z Ostermannem to coś w stylu rozmowy kwalifikacyjnej więc jest okazja się wykazać.

- Co do robienia rysunku Ostermanna no to możesz wykonać rzut na Rzemiosło: Malarstwo (nie pamiętam czy żeśmy się umawiali na co to miał być rzut, ZRĘ czy INT). Rysunek powinien być czarno - biały aby można było "zrobić xero" w drukarni czy odbitkach jak robić by listy gończe.

- Portety pamięciowe i listy gończe robi się raczej tym których dopiero trzeba złapać. Więc jakby trzeba nakierować rozmowę czy należałoby zrobić portrety już złapanych.

- Sama fucha to raczej kokosów się na niej nie zrobi. Miasto płaci ok 5 PZ "za głowę". To raczej fucha na zlecenie czyli jak trzeba kogoś złapać to wzywają aby zrobić portret poszukiwanego. Przynajmniej w standardzie tak to się widocznie odbywa.



@Johan



- Tą wieczorną scenkę Pirora - Johan mam nadzieję rozegracie w tej turze jako retrospekcję. Dzieje się ona pod koniec Festag w "Pod pełnymi żaglami" jak już Pirora tam wróci po rozstaniu z dziewczynami. Nie chciałbym jednak tego przedłużać na kolejne tury

- Co do kolejnego dnia to Johan miał okazję znów obejrzeć z bliska zewnętrzne mury lochów. I wyglądają tak samo nieprzyjemnie jak pamiętał. Wspiać się nawet na niebronione mury i z pomocą liny byłoby pewni ciężko/trudno w zależności ile kto ma pary i wprawy w takich zabawach. Ale wystarczyłby pewnie jeden strażnik w złym miejscu i czasie aby udaremnić takie próby. Za to pewnie dałoby się dość łatwo i w miarę bezpiecznie zeskoczyć z murów na te zaspy poniżej. A obrazek w poście taki poglądowy a nie dosłowny, nie znalazłem lepszych zamkowych murów w zimie jakie by mi pasowały

- Co do wizyty u Aarona to się zaczęła. Aaron wygląda jak w poście. No ale ponoć jest magistrem. Co dalej to najwyżej w tej turze. Podobnie jak reszta dnia



---


- I to tyle chyba na tą turę Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline