Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2021, 06:14   #19
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Czy aż tak przydatne, to nie wiem. W sumie mówi za to fakt, że brak języków mi umknął.

Wspólny (Taldański) jest "oficjalnym" językiem Międzyrzecza i idzie się nim dogadać w sumie wszędzie, poza nim najczęściej idzie usłyszeć Hallit (granica z Numerią, wiadomo). Varisiański gdzieś tam się przewija razem z varisiańskimi taborami, podobnie jak skaldański z ulfeńskimi najemnikami. Elfi, krasnoludzki, gnomi i niziołczy są też używane i znane, zwłaszcza tam gdzie osiedlają się przedstawiciele tych ras. To w sumie tyle, jeśli idzie o najczęściej spotykane języki.

EDIT: Na docu pojawiła się część mojego następnego posta - rozmowa z Aureliusem. Nie wymagam przeprowadzenia rozmowy na docu, ale wypadałoby zajrzeć i zaznajomić się z treścią zlecenia. Pytania możecie zadawać fabularnie tam, albo wrzucić suchą listę pytań tutaj. Przy następnej kolejce wyjedziemy już z Przystani, co by tego prologu nie przedłużać niepotrzebnie. Tutaj też poproszę Was o określenie, jaki kierunek obieracie. Punkt docelowy oznaczyłem czerwoną chorągiewką na mapie tutaj. Przerywane linie to szlaki czy wydeptane drogi lepszego lub gorszego sortu.
 
Aro jest offline