Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2021, 11:37   #901
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar był bardziej poruszony niż chciałby to przyznać po raz pierwszy w swoim życiu widział brutalną śmierć z tak bliska.

Mimo bladości wysilił się na dobrą minę wzruszył ramionami i wyjął z kieszeni kapelusz nałożył go zawadiacko na głowę uśmiechnął się krzywo, choć w jego oczach czaił się strach pewnym głosem rzekł

- Jak się domyślam, mój wybór to grzecznie pójść z tobą albo dołączyć swoją głowę do tych śmieci w wiadrze? Cóż, rola stróża prawa była dla mnie przykrą koniecznością za dużo zgniłych kompromisów i korupcji zobaczyłem ścieżkę bardziej pasującą do oczyszczającej prawdy Czerwonego Lotosu, więc kontynuujmy wielką Improwizacje! - Powiedział, po czym, nie oglądając się na kelnera wskoczył do łodzi i rozsiadł się wygodnie.

- Tak przy okazji, Ambasador przeżył zamach. W przeciwieństwie do tych gwałcieli i morderców nie wisiało nad nim piętno śmierci. To wstrętny człowiek, spotkałem go w swoim życiu dwa razy i okazywał wobec innych podłość, chęć dominacji oraz władzy może spotkanie ze śmiercią go zmieni? Wątpię, ale dziwniejsze rzeczy się działy w naszym świecie - Dodał filozoficznie.

- Nie będę robił problemów, bo i tak byś mnie pewnie rozpłatał nim nabrałbym powietrza. Po za tym, chce poznać twojego szefa, choć mam kilka ważnych zobowiązań, które mam nadzieje pozwolicie mi wypełnić dla dobra świata... Za dużo gadam, może coś zagrać żeby uprzyjemnić nam podróż? Skoro podoba ci się muzyka z Mglistych Bagien znam coś podobnego - Uśmiechnął się przyłożył instrument do ust i zaczął grać, bo potrzebował jakoś wyrazić mieszankę sprzecznych emocji, które się w nim gotowały.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=DHE7I1MWbrc[/MEDIA]
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-10-2021 o 11:41.
Brilchan jest offline