WÄ…tek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 15:56   #12
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-No to pięknie, sytuacja nie przedstawiała się zbyt różowo. Ale gdyby się postarać to nawet są jakieś szanse. Tyle że to nie wyklucza strat. Myślę że najlepiej byłoby podzielić tą setkę na grupy po dziesięć osób i wysłać je różnymi trasami. To zwiększy szanse na przedostanie się, małej grupie łatwiej się ukrywać i porusza sie szybciej. Myślę że wykorzystanie kanałów to sprawa oczywista. Każda grupa powinna mieć dwóch ludzi którzy nauczą się trasy dla jej grupy. Dla każdej grupy zapas świec dymnych żeby w razie spotkania z patrolem mieć zasłonę. W tej sytuacji wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem. Bo nie wydaje mi sie byście mogli zorganizować akcję dywersyjną na tyle poważną by skutecznie związać walka siły wroga a tym samym odwrócić jego uwagę od transportu. Takie jest moje zdanie.

Grant szybkim raportowym stylem wypowiedzi przedstawiał swoje poglądy i sugestie. Kiedy skończył rozparł się na krześle i zapalił kolejnego papierosa.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline