Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2021, 15:11   #588
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dzięki, w tej turze nie wiem czy będę docować, może po prostu dam odpis.
- Szpoko, bez preszyn, nic na siłę, pisz jak Ci wygodnie



Cytat:
Co sądzą o tych dwóch opcjach elfy i ludzie Bertranda? Ewentualnie, jak by tak na dwie grupy się podzielić żeby zmniejszyć szanse wykrycia?
- Rzuca każda 10-ka, czyli każdy oddział. Nieważne na ile będzie podzielony. Będzie tyle samo testów. Podobnie jak nieważne którą drogą pójdą, co najwyżej będą inne testy.

- A co do podziału to można. Ale w świecie bez netu, radia i innej łączności w chwili utraty kontaktu wzrokowego właściwie traci się wpływ na drugą grupę. Zwłaszcza w nocy jak trzeba zachować ciszę czyli raczej odpadają jakieś sygnały świetlne czy dźwiękowe. A jw. czyli nawet przy podziale dalej każdy oddział testuje za siebie.


Cytat:
Poza tym Bertrand i jego ludzie powinni mieć sporo mnie PD bo w poprzedniej rundzie większość wydałem Na karcie swojej już zmieniłem.
- A racja. Nie zapisałem od razu tych zmian i mi umkło. Ale już edyciłem, dzięki za zwrócenie uwagi
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline