Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2021, 18:00   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Po pierwsze pomoc ludziom nieogarniętym w ogarnianiu przez nich swojego życia poprzez podrzucenie im żartu nie jest żadnym znęcaniem, czy cyberznęcaniem. Porównywalne z przelaniem komuś 1 zł na konto w tytule podając jego hasło do konta "12345678" z dopiskiem "zmień hasło, bo cię okradną".

Po drugie co zyskaliście na wymianie jednego moderatora z gronem znajomych na drugiego moderatora z gorszym gronem znajomych?

Po trzecie czadowy temat. Zachęcony przez Vantablack szukałem tu więcej tematów mogących powodować raka i znalazłem.

Po czwarte skoro z ciebie taki forumowy historyk to napisz czemu Mira i Warlock odeszli, bo nic nie wiem. Nie wiem nawet, żeby ich nazwy były "nikami-legendami". Też mam "nika-legendę"? Statystycznie poprowadziłem więcej sesji niż Mira (o ile dobrze liczyłem i czegoś nie poplątałem; Warlocka nie chciało mi się szukać - Mirę łatwo znaleźć, bo to ona założyła temat o banach).

Może znasz odpowiedzi na te pytania.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 17-10-2021 o 18:17. Powód: Usunąłem końcówkę, bo po przeczytaniu jej miałem ochotę wezwać dla siebie karetkę.
Anonim jest offline