Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2021, 21:50   #624
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Fabularnie pewnie jak obserwował gwiazdy poprzedniej nocy i przy okazji sprawdzał horoskop dla Lady van Hansen. Tu chyba wspominałeś o jakimś rzucie na INT, jak nie mogę coś wymyślić jak horoskopy które czyta się w gazetach
- Fabularnie ten czar to jakieś czytanie z gwiazd więc w chwili rzucania czaru mag powinien móc widzieć gwiazdy. Czyli razej po zmierzchu. Jak widać gwiazdy.

- Co do założeń czaru to jest opisany jako wróżba czy dana chwila jest odpowiednia do jakiegoś wybranego działania. W tym wypadku np. do zaczęcia poszukiwań z tą syreną. To musi być coś w ten deseń, na zasadzie "czy los mi będzie sprzyjał jak zaczne robić to w tej chwili".

- Jam rzucenie czaru się uda to MG kula na INT maga. Udany to wróżba okazuje się poprawna a oblany, że nie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline