Wątek: Roast Bielona
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2021, 10:47   #30
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Za mocno gardłowałeś w obronie Kerma. Najpierw zlikwidują albo odstraszą jak najwięcej osób wspierających Kerma. Następnie poczekają aż Kerm zrobi cokolwiek na forum co będą mogli przedstawić jako kontrowersję. Później Hungmung założy temat sondy szkalujący Kerma niby dlatego, że dużo osób się do niego o to zwróci (sam Hungmung nic złego nie napisze przedstawiając się w roli bezstronnego twórcy tematu sondy). Przeciwko Kermowi zagłosuje około 10 osób jak w każdej sondzie Hungmunga - w większości te same osoby. Przegrają sondę, ale i tak powstanie temat niby oddolny, że teraz to już na serio forum potrzebuje zmian. W tym temacie dopiero zacznie się szkalowanie Kerma i mało kto wystąpi w jego obronie, bo albo będą zbanowani albo zastraszeni ("jak chcesz tu dalej grać, a nie być zbanowanym to lepiej siedź cicho") - wszystko po to, żeby dopaść Kerma w jedyny sposób jaki mogą: złamać go psychicznie, żeby sam zrzekł się stanowiska administratora.

Teraz pewnie dopiero są na etapie forsowania swoich kumpli na opiekunów działu, żeby głos w podforum moderacji był jednoznacznie antykermowy. No i powoli usuwaniu głosów jakie mogłyby stanąć w obronie Kerma w przyszłości.

Tak, żeby nikt ich nie krytykował. https://www.youtube.com/watch?v=S4LYzqaoP9Y


I to wszystko twoja wina, dlatego piszę w tym temacie.


Albo nie mam pojęcia o czym piszę, bo nie byłem w wojsku i nie jestem nauczony życia.

A skoro już przeczytałeś całą tą wypowiedź albo przeskoczyłeś na sam dół to apel do ciebie czytelniku:

 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 18-10-2021 o 10:56.
Anonim jest offline