Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2021, 21:43   #81
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Mienisz się obrońca natury - odezwał się Sir Ladyn - a sam ja niszczysz. Nawet jeśli nasz pokonasz, zyskasz jedynie kolejnego zaciętego wroga, OPM i Zakon Kolczastej Róży. Minęły czasy gdy stal i zęby rozwiązywały sprawę. Po nas przyjdą kolejni. By wygrać to starcie musisz posłużyć się bronią władz. Prawem! Przekonać ich, że tak intensywne polowania nie leżą w ich interesie. Ustanowić czas gdy będzie to całkowicie zabronione. Chociażby czas, gdy lęgną się młode... przekonaj władze, że gdy wtedy będą polować wytrzebia zwierzęta co do jednego. Przekonaj władze, by za każde ścięte drzewo posadzili trzy nowe. Spraw, by polowanie wymagało koncesji, a jej brak był surowo karany. Wtedy władze same będą się pilnować. Ale nie zrobisz tego za pomocą stali i kłów. Tu potrzeba pergaminu i inkaustu i pióra rzecz jasna. A ja, Sir Ladyn z Zakonu Kolczastej Rózy wiem jak zacząć te batalię. Opuśćmy broń i porozmawiajmy.
 
Mike jest offline