Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2021, 21:36   #43
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Hmm, o takich rzeczach najlepiej myśleć przed startem sesji, ale możemy pokombinować.

Jeśli chodzi o poznanie się dzięki znajomości z Mordino to Garrus, Kehil i Yoqsha mogą znać TC-19, jeśli macie ochotę. Siebie nawzajem raczej nie. Devina nigdy nie miała bezpośredniego kontaktu z Mordino, więc jest wyłączona z tego równania.

Jest jeszcze opcja, że Wasze postacie mogą się znać z innego miejsca. Yoqsha jest policjantką, być może kiedyś współpracowała z prywatnym detektywem Kehilem, albo aresztowała łowcę Garrusa. Każde z powyższych mogło widzieć Devinę tańczącą w klubie. Generalnie opcji macie sporo. Jeśli chcecie zawrzeć znajomości to śmiało, ale chciałbym by to zadeklarować w tej, najdalej w przyszłej kolejce.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline