Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2021, 11:14   #907
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ja tam uważam że teatralność to coś pięknego i dodaje życiu smaku- Skomentował narzekanie na monologi wielkich złych złoli z filmów ale potem już słuchał w zachwycie. Musiał przyznać kobiecie że ma talent aktorski nie byłby sobą gdyby nie podjął wyzwania gdy ukucnęła przed nim również uklękną na kolana wziął jej ręce jakby byli zakochaną parą z romansu i egzaltowanym głosem rzekł:

- Ależ droga Jorogumo czy na pewno nieświadomym ? Od zawsze szukałem sposobu żeby zaszkodzić Meelo, osłabić Biały Lotos, za jednym zamachem osiągnąłem to i uczyniłem z Aiko bohaterkę... Miałem zupełnie inny plan żeby jej pomóc ale Hideki i jego głupie zachowanie pokrzyżowały również moje plany więc musiałem improwizować - Roześmiał się.

Poczuł ulgę że kelner jednak był w to wszystko zamieszany, nie był przypadkowym działaczem, sam się w to wpakował.

- Co teraz ? Czyżbym, był więźniem ? Gdybym miał być zabity nie traciłabyś czasu na rozmowy ze mną. Czy mogę złożyć propozycje ? Macie głowy tych dwóch słupów, pozwólcie mi je zabrać, powiedzieć że mój atak na Ambasadora był rozkazem Meelo ale się rozmyśliłem, zabiłem dwóch zamachowców ale trzeci uciekł! Też mam ochotę pobawić się w bohatera i pozwoliłoby mi to dalej siać chaos, a chaos jest drabiną po której wespnę się na szczyt towarzyskiej drabiny! Jeżeli dalej będą mi robić problemy mam jednego asa w rękawie, koneksje która przekupi króla portu żeby dał mi pardon - Prawda była taka że Dorjee bał się jak cholera ale robił dobrą minę do złej gry. Był szkolony na żołnierza ale w głębi duszy od zawsze był artystą muzykiem wpakował się w niezłe kłopoty ale jak zwykle improwizował.
 
Brilchan jest offline