Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2021, 11:46   #39
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ok. Postać naszego smoczego wojownika zrobiła to samo, czyli ruch do przodu + dodge.

I wtedy od skały leżącej bez ruchu (H9) oderwał się sporej wielkości kształt, który ruszył w stronę ciemności.

Uprzedzając Wasze pytania, rzucał stealth vs wasza pasywna percepcja i nikt go nie zauważył (przypomnę, ze panuje tam półmrok - dim light)

Stwór ten stojąc w ciemności zaatakował najbliższego barbarzyńcę. Z kuli mroku na moment wychynęła wielka pałka nabijana kolcami.

Ponieważ Gorthak nie widzi atakującego to ten atakuje z przewagą. Rzuty na trafienie: 9 i 23. Wchodzi 23.

Gothrak otrzymuje 6 obrażeń obuchowych i 2 kłute.
Gothrak jest w gniewie, więc ma na ten atak Resistance. W sumie otrzymuje 4 obrażenia.

Z drugiej strony zza filaru wyłania się kolejny stwór. Wygląda jak pokrzywiony człowiek. Jego skóra jest szara i bardzo mocno przypomina skały (popękana). Nie jest specjalnie umięśniony, ale na ramieniu ma sporej wielkosci pałkę nabijaną kolcami. W półmroku jego oczy wyglądają na ślepe.

Biegnie w waszą stronę, ale nikogo nie doszedł.

Nevermir za to doskoczył do niego, najpierw wbił w niego włocznię, a później odbił się z obu nóg i próbował go kopnąć.

Włócznia weszła za 5 obrażeń. Kopniak minął głowę bestii.

Z ciemności poleciał bełt, ale minął Was wszystkich.

Kolejna tura.
Zaczyna Drugdin.

Krok 5 stóp.
Atak mieczem. Trafienie.
8 obrażeń.

Stwór padł z szerokim rozcięciem na klatce piersiowej.

Gratuluję.

Kolejny Gothrak i Anathema.

Nevermir kończy.
Na ten moment nadal sporą część ringu obejmuje ciemność.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline