Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2021, 20:40   #910
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar bał się naprawdę się bardzo bał ale wciąż starał się utrzymać pozę poczęstował Jorogumo krzywym uśmiechem i wykonał swoją technikę tanecznej obrony:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=5BIttYVUMxc[/MEDIA]

Taniec pozwolił mu wyzbyć się części nerwowości - Szefie, wiem że jesteś niewidomy ale właśnie wykonałem piękny układ taneczny pracowałem nad tą techniką, tak samo długo jak moją muzyką wolałbym nie stracić nogi moi kochani. Tak się szczęśliwie składa że moje plany pokrywają się z waszymi i możemy sobie nawzajem pomóc - Puścił oko do albinoski, czyżby go podrywała ? Cóż, urok zawsze był atutem który potrafił wykorzystać.

- Mówisz że ludzie potrzebują czarnego charaktera ? Masz racje, moja droga kocham i podzielam twój zmysł do teatralności! Problem w tym, że chcesz ze mnie zrobić jak to mówią w pro bendingowym slangu obcasa ja zaś o przecudowna Artystko Jurgamoto wolałbym być Twarzą! Jeżeli chcesz złego charakteru proponuje że podstawię wam Meelo! - Podskoczył udając radość na samą myśl.

- Jest prawdą że nie nienawidzę go tak silnie jak kiedyś ale król śmierdzieli i tak zrujnował mi życie! Bez problemu sprzedam wszystkim historie o tym, że zmusił mnie wieloletnimi torturami abym zrealizował jego plan politycznej prowokacji wobec Ambasadora żeby wywołać wojnę w zamian za wolność z jego obozu wojskowego. Pomyślcie o tym, piękny zagubiony artysta zmuszony przemocą aby cierpieć dla własnej sztuki! Oczywiście, że zostanę uniewinniony a Meelo straci pozycje. Wielki konspirator ? Wolę Improwizator ale zagram swą rolę w tym przedstawieniu ale wolę grać złote dziecko a nie złola w stylu Amona mam lepsze predyspozycje do tej roli nie sądzisz ? - Posłał jej swój najlepsze uwodzicielskie spojrzenie od którego gwiazdeczce zawsze miękły kolana.

- Od lat marzyłem o tym, żeby Meloo został ukarany przez Nacje Wiatru albo chociaż odrzucony... A ta sytuacja którą dajecie mi na srebrnej tacy jest piękniejsza niż cokolwiek co mogłem sobie wymarzyć w najśmielszych snach! Błagam, Błagam pozwólcie mi odmalować Króla Gówna i Pierdów jako czarnego charakter w waszym teatrzyku kukiełkowym - Padł na klęczki i złożył ręce jak do modlitwy czołgając się w kierunku przedstawicieli Dymnego Lustra na kolanach. W jego oczach czaił się dziki błysk a na twarzy wypełzł mu szaleńczy uśmiech tym, razem tylko nieco podkolorowywał swoje reakcje naprawdę pragnął żeby Meelo stracił swój status.

- Pozwólcie mi to rozegrać po mojemu a dam wam przedstawienie stulecia i upewnię się że bliźnięta będą miały powód do inwazji bo pewnie na tym wam zależy ? Zresztą nieważne, a kelner ? Dajcie mi go w bonusie wam i tak nie potrzebny a ja właśnie straciłem obiecującą karierę i dziewczynę w zamian za okazje do zemsty więc chyba możecie dorzucić mi przystojnego chłopaka na osłodę prawda ?

- Co do historii twojej i Asami o Pani Wróżko Mistrz Wiatru Lao Tsu rzekł kiedyś "każda wiedza ma swą cenę, spytaj siebie czy jesteś gotów ją zapłacić?" Powiedziałem ci już co zapłaciłem za możliwość bycia tutaj i nie żałuje rzeknij mi jednak jakiej zapłaty zażądasz za swą historie?
 
Brilchan jest offline